Pietencircuit 5 december

Omdat Sinterklaas al op vrijdag op school was geweest hadden we voor vandaag een leuk programma in elkaar gezet.

We begonnen de ochtend in de kring waar de kinderen hebben verteld over het weekend.

Hierna hebben we pietengym gedaan in de speelzaal, Een parcours afleggen met diverse kadootjes (tennisbal, stok, doekje, blokje, etc.) De kinderen hebben hiervoor een waar pietendiploma verdiend.

Na de gym hebben we een pietencircuit gedaan. Er waren vier onderdelen waar elke groep ongeveer een kwartier heeft gewerkt. Een van de onderdelen was pepernoten rollen:

Het tweede onderdeel was een kleurplaat kleuren van sint of piet welke aan een plastic bekertje geniet werd

Het volgende onderdeel was het versieren van twee taai-taai-popjes. Met wat glazuur bleef het snoep er goed opplakken

En bij het laatste onderdeel konden de kinderen een sinterklaasspel spelen (ganzenbord)

De pepernoten zijn tussen de middag door een paar ouders afgebakken (met hartelijke dank!), waardoor we deze in de middag onder de film "Waar is het paard van sinterklaas?" heerlijk op konden smikkelen. 

Al met al een leuke 5 december!